May 21st UNR Ride Times

Ride Time Entry # Rider Horse Score Percent Placing
Training Level Test 1
8:30 AM J 92 Ellen Dickson Dan __________ __________ __________
8:36 AM O 97 Katharina Herz Budlite __________ __________ __________
8:42 AM J 74 Hanna Helman Unknown __________ __________ __________
8:48 AM J 82 Christina Sawtell Maya Star __________ __________ __________
8:55 AM A 86 Susan Reaney Splash __________ __________ __________
9:01 AM A 89 Candy Alden Conan __________ __________ __________
9:07 AM J 91 Samantha Quinlan Georgio __________ __________ __________
9:13 AM J 93 Ellen Dickson Lexie __________ __________ __________
Training Level Test 2
9:23 AM O 94 Katharina Herz Red Rox Ruby __________ __________ __________
9:30 AM J 74 Hanna Helman Unknown __________ __________ __________
9:37 AM J 82 Christina Sawtell Maya Star __________ __________ __________
9:44 AM J 93 Ellen Dickson Lexie __________ __________ __________
9:52 AM A 86 Susan Reaney Splash __________ __________ __________
9:59 AM A 89 Candy Alden Conan __________ __________ __________
10:06 AM O 95 Katharina Herz Red Rox Margo __________ __________ __________
10:13 AM A 83 Lesley Grove Texas True Colors __________ __________ __________
10:20 AM J 91 Samantha Quinlan Georgio __________ __________ __________
10:27 AM J 92 Ellen Dickson Dan __________ __________ __________
BREAK
USDF Intro A
10:55 AM J 90 Emmeline Alden Haji __________ __________ __________
Training Level Test 2 - cont.
11:03 AM O 96 Katharina Herz Red Rox Tank __________ __________ __________
Training Level Test 3
11:11 AM J 62 Haley Greenside Sunshine's George __________ __________ __________
11:18 AM A 83 Lesley Grove Texas True Colors __________ __________ __________
11:25 AM O 81 Cassandra Jo Fonteyne __________ __________ __________
11:32 AM J 85 Kelsey Hartman April Star __________ __________ __________
11:40 AM J 99 Adrienne Bonie Just Call Me Tiger __________ __________ __________
USDF Intro B
11:50 AM J 90 Emmeline Alden Haji __________ __________ __________
Training Level Test 4 - part 1
12:00 PM O 96 Katharina Herz Red Rox Tank __________ __________ __________
12:07 PM J 62 Haley Greenside Sunshine's George __________ __________ __________
LUNCH
Second Level Test 1
12:50 PM J 98 Troy Christensen Casper the Friendly Horse __________ __________ __________
Training Level Test 4 - part 2
12:59 PM O 97 Katharina Herz Budlite __________ __________ __________
1:06 PM J 62 Haley Greenside Sunshine's George __________ __________ __________
1:13 PM O 81 Cassandra Jo Fonteyne __________ __________ __________
1:20 PM J 99 Adrienne Bonie Just Call Me Tiger __________ __________ __________
1:27 PM O 94 Katharina Herz Red Rox Ruby __________ __________ __________
Second Level Test 2
1:37 PM J 98 Troy Christensen Casper the Friendly Horse __________ __________ __________
First Level Test 1
1:47 PM J 85 Kelsey Hartman April Star __________ __________ __________
1:55 PM J 88 Jacki Dunt Diamond Rio __________ __________ __________
2:03 PM A 29 Lavinia Johnston Penelope Pitstop __________ __________ __________
2:11 PM J 84 Erica Ward Landites __________ __________ __________
Training Level Test 4 - part 3
2:21 PM O 95 Katharina Herz Red Rox Margo __________ __________ __________
BREAK
First Level Test 3
2:50 PM O 87 Elizabeth Coffey Curle Ndependence __________ __________ __________
2:58 PM A 28 Michele Ting Faramir __________ __________ __________
3:06 PM A 29 Lavinia Johnston Penelope Pitstop __________ __________ __________
First Level Test 2
3:16 PM J 88 Jacki Dunt Diamond Rio __________ __________ __________
3:24 PM J 84 Erica Ward Landites __________ __________ __________
First Level Test 4
3:34 PM O 87 Elizabeth Coffey Curle Ndependence __________ __________ __________
3:42 PM A 28 Michele Ting Faramir __________ __________ __________